Android

İstediğin Numaradan SMS Atma

Reklamlar

İstediğin numaradan sms atma Bu makalemde sizlere internet üzerinden ücretsiz bir şekilde istediğiniz numaradan istediğiniz numaraya  SMS göndermesini anlatacağım. Üstelik o numaranın sizin üzerinize kayıtlı olmasına gerek bile yok. Mesela 123456 numarası ile istediğiniz numaraya bedava SMS gönderebileceksiniz. Ve hatta sadece 1 numarası ile gönderebileceksiniz. Veya bir arkadaşınızın numarası ile başka bir arkadaşınıza ücretsiz SMS gönderebileceksiniz o kişi sizin gönderdiğinizi hiç bir şekilde anlayamayacak. Ayrıca ücretsiz başlıklı SMS de gönderebileceksiniz.

Uyarı:Bu yöntemi sadece eğlence ve şaka amaçlı kullanınız. İnanların arasını bozmak için veya dolandırıcılık amaçlı kullanımdan hiç bir şekilde web sitemiz sorumlu değildir. Biz sadece eğitim amaçlı bu makaleyi paylaşıyoruz tüm sorumluluk size aittir.

 

istedğin numaradan sms atma

Simdi gelelim bunu nasıl yapacağınıza. Öncelikle buradaki linkten tek kullanımlık mail almanız gerekiyor. Çünkü bedava SMS atacağımız site her üyeye sadece 5 defa mesaj atma hakkı veriyor. Buradan her seferinde mail alarak üyelik açıp tekrar 5 hak kazanacaksınız. Tek kullanımlık mail aldıktan sonra buradaki linkten bedava SMS gönderme sitesine gireceğiz. Üyelik Formunu resimdeki gibi doldurunuz. Save butonuna basıp üyeliği tamamlayınız.  Daha sonra tek kullanımlık mail aldığınız siteye doğrulama kodu gelecek oradan kodu onaylayınız üyelik işlemi tamamlanacaktır. Menüden Send SMS yazan yere tıklayınız. ve doldurunuz.

Reklamlar

Senden yazan yere SMS göndereni yazınız yani hangi numara ile SMS gönderilecekse yazınız veya başlıklı SMS gönderecekseniz başlık yazınız.

Sent to yazan yere SMS nin gönderileceği numarayı yazınız yani alıcı numarası yazınız

Message yazan yere ise mesajınızı yazınız Türkçe karakter kullanmayınız.  Türkçe karakterler düzgün gitmiyor.

I agree to armsms tikini işaretleyip Send SMS butonuna basıp gönderiniz.

 

Evet bu kadar bazı numaralara SMS ler gitmiyor ama %80 nin de çalışıyor dediğim gibi hiç bir yasal sorumluluk kabul etmem dolandırıcılık veya insanların arasını bozmak için kesinlikle kullanmayınız sadece yakın arkadaşlarınıza şaka amaçlı kullanabilirsiniz. Bunun gibi makalelerin devamı gelecek abone olup yeni makalelerden haberdar olabilirisiniz.

İstediğin numaradan sms atma

Ayrıca Bu konuyu da inceleyebilirsiniz. Bedava SMS atma siteleri.

 

 

Reklamlar

4 thoughts on “İstediğin Numaradan SMS Atma

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: