Android

Bir Telefona Birden Fazla Whatsapp Yükleme

Reklamlar

Whatsapp günlük hayatımızda iletişim kolaylığı sağlamaktadır. Eskiden kullanılan MSNlerin ve SMS nin yerini almıştır.  Bazen bir telefona birden fazla Whatsapp yükleme ihtiyacımız olabilir.

bir telefona birden fazla whatsapp yükleemBir telefona birden fazla Whatsapp hesabı yükleme ihtiyacı duyuyorsanız bu yazım tam size göre.  Bazı klon uygulamaları ile bu işlem yapılabiliyor ancak klon uygulamalarında hem reklam çıkıyor hemde hiç sağlıklı çalışmıyor. Anlatacağım yöntem hem reklamsız hemde normal bir Whatsapp gibi çalışabiliyor.

Öncelikle  2. Whatsapp için direk Google Playdan Whatsapp Business indirip bu işlemi yapabilirsiniz.  Ancak 3. ve daha fazlasını yüklemek isterseniz. Yazımı okumaya devam ediniz.

Reklamlar

  •  3. Whatsapp için GBWhatsApp uygulamasını indirip kurabilirsiniz. bu uygulama normal Whatsapp gibi ama kayıt yolu değiştirildiği için Whatsapp kurulu bir telefonda diğer Whatsapplardan bağımsız olarak çalışabiliyor.
  •  4. Whatsapp için ise YoWhatsApp İindirip kurabilirsiniz buda aynı şekilde normal Whatsapp İle bire bir aynı kayıt yolu değişik
  • 5. Kurmak istediğinizde ise NSWhatsApp kurunuz
  • 6. Kurmak isterseniz yine NSWhatsapp-2 kurunuz

Tek cihaza 6 Tane WhatsApp kurduk dahada abartmaya gerek yok sanırsam daha fazlasını kurmak isteyen yorum kısmına yazarsa yardımcı olurum. Şimdi bu kadar WhatsApp Kurduk peki  bu kadar Whatsapp a nasıl numara bulacağız. O işinde kolayı var   Fake Numara İle WhatsApp Alma adlı yazımı inceleyebilirsiniz. Ancak o yazımda anlatığım işlemde ücretsiz numara verildiği için bazen sorunlar olabiliyor. Ücretli numara satın almak isterseniz linke tıklayıp alabilirsiniz numara başı sadece 0,70 kuruştan başlıyor.

Reklamlar

One thought on “Bir Telefona Birden Fazla Whatsapp Yükleme

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: