Oyun

Futbolcup online futbol menajerlik oyunu

Reklamlar

Futbolcup dünyanın en çok oynanan futbol menajerlik oyunu. Sizlere futbolcuptan bahsedeceğim. Futbolcup bir futbol menajerlik oyunudur. Bu oyun diğer menajerlik oyunlarından biraz farklıdır bu oyunda gerçek takımlara menejer olmuyorsunuz kendi takımınızı kendiniz kurup isim verip yönetiyorsunuz. Her lig bittiğinde de başka takıma geçme gibi bir şey yok sonsuza kadar kendi takımınızı yönetip geliştiriyorsunuz.

Oyunda sekiz farklı lig seviyesi vardır. Takımı ilk kurduğunuz zaman 8. seviye ligden başlıyorsunuz yükselerek lig atlıyorsunuz süper lige kadar çıkabilirsiniz. Tabi ligde son üçe girerseniz ligde düşebilirsiniz. Lig şampiyonu olduğunuz zaman aynı seviyedeki diğer lig şampiyonları ile şampiyonlar ligi maçları yapabilirsiniz.

canlı maç anlatımı

Oyunda maçların canlı anlatımını izleye bilirsiniz lig maçları her gün saat 18:00 da yapılıyor. Turnuva maçları ise 14:00 da yapılıyor birde hazırlık maçı var 16:00 da yapılıyor. Birde simülasyon var tabi ama bu maçın hiç bir etkisi yoktur sadece kendinizi denemek içindir.

 

Reklamlar

Oyunda kulüp arsası var arsanıza kulüp binaları dikebilirsiniz binalarınızın seviyesi ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir. Birde stadyumunuz var kapasitesi ne kadar yüksek olursa maçlarda o kadar fazla seyirci gelir gelirinizde ona göre fazla olur ilk başladığınız zaman stadyumunuz 800 olarak başlıyor inşaat yapıp geliştiriyorsunuz max ise 77.800 oluyor.

Oyunculara Antreman verip güçlerinin artmasını sağlaya bilirsiniz. Genç oyuncular var birde normal oyunculara göre çok daha hızlı güç atlar, Oyunda birde asistanlar var. İşte genç takım asistanı,kulüp doktoru, yetenek avcısı gibi bunların seviyesi ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir. Mesela genç takım asistanı ne kadar yüksek olursa bulduğu gençlerde o kadar güçlü olur. Kulüp merkez binanızın seviyesine göre alabileceğiniz asistanların seviyesi bellidir ancak isterseniz asistanaları eğitime gönderip seviye atlamsını sağlaya bilirsiniz.

Oyunda bir çok farklı kupa var başarılarınız kupa müzesine kupa olarak yansıyor. Oyunun en büyük gelir kaynağı maçlardan gelen seyircilerdir stadyumunuz eğer küçükse stadyumu büyük olan takımlar ile hazırlık maçı yapınız. Hazırlık maçlarında gelen gelir iki takım arasında bölüşülür ancak lig maçlarında sadece ev sahibi takım alır. Birde ödüllü turnuvaları sürekli takip ederseniz oradanda gelir elle edebilirsiniz.

Hemen üye olmak için

http://futbolcup.net

 

 

Reklamlar

2 thoughts on “Futbolcup online futbol menajerlik oyunu

  • keremcan

    Ben bu oyunu eskiden çok oynardım güzel bir oyundu. Vaayy bee ne günlerim geçti bu oyunla.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: