Genel

En Ucuz Kargo Firması

Reklamlar

Merhaba değerli okuyucularım bu yazımda sizlere en ucuz kargo firması hangisi tabi ki ondan bahsetmeyeceğim. Nasıl ucuza kargo gönderilir biraz ondan bahsedeceğim. Bilginiz gibi kargo fiyatları ateş pahası ufacık bir kağıt parçasını bile 20-25 lira gibi bir rakamlara götürüyorlar. Şimdi size anlatacağım kargo gönderme taktiği ile sadece 6,50 Liraya 1 KG a kadar kargoları gönderebileceksiniz

Şimdi kısaca anlatıma geçelim. Formaliteden bir e-ticaret yaparak kargoyu sadece 6.50 TL ye getireceğiz. Peki nasıl olacak bu? Hemen anlatayım. Shopieri Bir çoğunuz biliyordur diye tahmin ediyorum. Ama bilemyenler için kısaca anlatayım Shopier bir e-ticaret ödeme sitesidir. Yani bu sistem üzerinden istersen sadece e-ticaret siteniz için ödeme alabilir isterseniz de e-ticaret siteniz olmadan sadece shopier üzerinden ürün satabilirsiniz.

Shopier Üzerinden Ucuza Kargo Gönderme

Ucuza kargo gönderirken Shopier çok işimize yarayacak. Şimdi öncelikle bir Shopier üyeliği açalım (üyelik tamamen ücretsiz ve vergi levhası istemiyor.) Üyeliği açtıktan sonra 10 Liralık bir ürün ekleyin ürünün ne olduğunun bir önemi yok ekleyin bir şeyler. Daha sonra bu ürünü kendimiz sipariş edelim kredi kartımızdan 10 lira ücret kesecek. Shopier hesabınıza 10 Lira yatacak. Yalnız sipariş verirken alıcıya kargoyu göndereceğimiz adresi yazmamız gerekiyor.

en ucuz kargo firması

Reklamlar

Sipariş verdikten sonra shopier size bir kod verecek o kod ile MNG kargoya gidiyorsunuz. Anlaşmalı göndermek istiyorum diyorsunuz ve size verilen kodu kargocuya veriyorsunuz ödeme yapmıyorsunuz shopier hesabınızdaki 10 liradan otomatik 5 TL 1.5 TL  komisyon kesiliyor. Geri kalan 4.5 TL ise çarşamba günü banka hesabınıza geri yatıyor. Alıcıyı da kargocuya söylemenize gerek yok sistemden görüp o yazıyor onun için shopierden sipariş verirken adresi alıcı adresi yazmanız gerekiyor .

Evet gördüğünüz gibi bu kadar basit. Sahte bir e-ticaret yaparak istediğiniz yere ucuza kargo gönderebilirsiniz. Anlamaynlar için kısa bir özet geçeyim shopier denen siteden formaliteden ürün satacağız kargo şirketi shopier ile anlaşmalı olduğu için kargoyu ucuza göndereceğiz mesela ailenizden birisi askerde diyelim ona bir şeyler göndereceksiniz normal yolla gönderirseniz kargo ücreti 25 Liradan aşağı olmaz. Ama E-ticaret yapıyormuşsunuz gibi gönderirseniz sadece 6.5 tl ye gönderebilirsiniz 1 KG dan daha ağır olursa 12 TL gibi bir ücret çıkıyor.

Adım Adım Uygulayın 

ilk adım olarak shopiere üye oluyoruz.
Bir ürün ekliyoruz ne olduğu önemli değil ekleyin işte bir şeyler.
Ürün en az 10 TL Olmalıdır.
Ürünü kendimiz sipariş veriyoruz alıcı yerine kargo göndereceğimiz kişinin adresini yazıyoruz.
Ürünü aldıktan sonra shopier üzerinden satılan ürünlerden kargo kodu oluştur diyoruz
Kargocuya gidince shopier üzerinden anlaşmalı göndericeğim diyorsunuz ve oluşturulan kodu veriyorsunuz.
Kargocuya herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz.

En ucuz kargo firması

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: