Adsense alternatifi reklam veren siteler

Ramazan AYDINweb tasarım3 Yorum19 Mart 2017
Reklamlar

Adsense alternatifi reklam veren siteler

Evet değerli arkadaşlar bu gün sizlere adsense alternatifi sitenize reklam veren siteleri tanıtacağım. Biliyorsunuz adsense her siteyi kabul etmiyor. Sitenize reklam almak için ağzınızla kuş tutmadığınız kalıyor ama google illaki bir bahane buluyor. Kimi zaman yetersiz içerik diyor kimi zaman başka bahaneler buluyor. Hiç canınızı sıkmayın illaki adsenseden reklam alacaksınız diye bir şey yok. Bir sürü alternatif reklam firmaları var hemde adsenseden daha çok kazandıranı bile var.

Admatic

Admatic

Simdi sizlere adsensenin en büyük rakibi olan admatic i tanıtacağım. Admatic İstanbul merkezli bir Türk firması Sahibi Aykut bey olması lazım ama tam emin değilim orada çalışan bir elemanda olabilir. Sabah Gazetesi, Atv Foto Maç,memurlarnet ve Ekşisözlük  gibi bir çok büyük siteye girip bakarsanız admatic reklamı kullandığını göreceksiniz buda demek oluyorki güvenilir bir firma güvenilir olmasaydı o büyük siteler ortaklık yapmazdı.

Üstelik sitenizin onaylanması için adsensede olduğu gibi aylarca beklemeye gerek yok üye oluyorsunuz siteniz en geç 2 gün içinde onaylanıyor benim sitem 10 dk gibi kısa bir sürede onaylanmıştı. Sitenizde çıkan reklamlar kullanıcıları rahatsız edecek durumda değil merak etmeyin. Bazı reklam firmalarının reklamları ziyaretçileri aşırı rahatsız ediyor bunda öyle bir şey yok.Kumar sitelerinin reklamlarıda çıkmıyor merak etmeyin.  Birde adsensede olduğu gibi tıklama başı değil, görüntüleme başı para veriyor yani 1000 görüntülenme başı sabit bir ücret var neyse onu alırsınız.

Altı çeşit reklam türü var bunların biri mobil reklam biri masaüstü geri kalan dördü ise hem mobil hem masaüstü reklam türlerinin isimleri sırasıyla söyle Mobil interstitial,Web interstitial,Scroll Ad 300×250,Imageplus Beta,Masthead (970×250) Beta,InPage Beta

Reklamlar

Simdi gelelim sırasıyla bunların ne işe yaradığını

Admatic reklam türleri

Mobil interstitial: Sadece mobilden sitenize girenlere gözüken bir reklam türüdür kişi siteye ilk gördüğü zaman ekranı kapyalan bir resim çıkar 4 sn sonra kapanır isterse adam kendiside kapata bilir 1000 görüntülenmeye 50 kuruş veriyor en düşük bu reklama veriyor.

Web interstitial: Buda Mobil intertitial gibi ama tek farkı masaüstünden gözükmesi bundada ekranı kaplayan reklam çıkıyor ama buna 1,50 tl veriyor mobilden üç kat daha fazla.

Scroll Ad 300×250: Buda isminden anlaşılacağı gibi 300×250 çapında bir reklam gözükür sitenizde 1000 görüntülenmeye 50 kuruş veriyor.

Imageplus Beta: Bu reklam türünü bende tam olarak anlamış değilim ama 1000 görüntülenme başı 2 tl gibi bir para veriyor

Masthead Beta (970×250): Evet bununda isminden anlaşıldığı gibi sitenizde 970×250 kocaman bir reklam çıkıyor.Reklam kocaman mocaman ama 1000 görüntülenmeye 3 tl  gibi iyi bir para veriyor

InPage Beta: Evet bu reklam türümüz ise sitenizdeki makalelerin içinde gözüküyor Resim,video veya flash reklam olabilir. bu reklam türü ise  1000 görüntülenme başı 1 tl gibi bir miktar veriyor.

Eevet arkadaşlar reklam türleri böyle işe verdiği paralar düşük gibi gelebilir ama alakası yok mesela sitenize hem Inpage reklamı hemde masthead reklamı koydunuz diyelim sitenizi ziyaret eden kişi her iki reklamı birden görür ve iki reklamdanda para alırsınız reklam türlerinin hepsini eklerseniz 100 görüntülenmeye 5 tl  ye yakın para alırsınız.

 

 

 

 

 

Reklamlar

Adsense alternatifi reklam veren siteler Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Orakci Blog dedi ki:

    Valla ne yaptım ne ettiysem siteye bi adsense reklamı alamadım becermedim ya da vermediler ne sayarsanız sayın :D. Ama olmadı.

  2. alternatif olması iyidir, düzenli gelir elde etmek için neler yapılmalı öğrenmeye çalışmalı.

  3. Ballı Soprano dedi ki:

    Yazınız aydınlatıcı, üstelik gerekli bütün detayları da vermişsiniz. Daha iyisi can sağlığı 🙂

Adsense alternatifi reklam veren siteler Hakkında Yorum Yaz

Reklamlar

Windows üzerine openvpn server kurulumu

Windows üzerine openvpn server kurulumu

Reklamlar   Windows İçin Openvpn Kurulumu Open vpn client for

Ramazan AYDIN13 Yorum6 Mart 2017
Askerde acemi birliğinde ne yapılır

Askerde acemi birliğinde ne yapılır

Reklamlar askerde acemi birliği nasıl geçer. Evet arkadaşlar bu yazımda

Ramazan AYDIN11 Yorum12 Mart 2017
wordpress çince index çözümü

wordpress çince index çözümü

Reklamlar Evet değerli arkadaşlar bu gün sizlere wordpress sistemlerde sıkça

Ramazan AYDIN10 Yorum14 Mart 2017
Bedava sms atma

Bedava sms atma

Reklamlar Bedava sms gönderme siteleri. Evet arkadaşlar bu gün sizlere

Ramazan AYDIN8 Yorum7 Mart 2017
TC no ile akraba bulma

TC no ile akraba bulma

Reklamlar Akraba bulma Evet arkadaşlar bu gün sizlere TC kimlik

Ramazan AYDIN8 Yorum11 Mart 2017
Deep web site kurma

Deep web site kurma

Deep web sitesi nasıl açılır. Bu makalemde sizlere deep web

Ramazan AYDIN3 Yorum8 Ocak 2018
En büyük forum siteleri

En büyük forum siteleri

Türkiye’nin en büyük forum siteleri. Dünyanın en büyük Türkçe forum

Ramazan AYDIN6 Yorum1 Ocak 2018
Evde şalgam suyu yapımı

Evde şalgam suyu yapımı

Şalgam suyu nasıl yapılır Evet değerli arkadaşlar bu yazımda da

Ramazan AYDIN1 Yorum29 Aralık 2017
Sahte numara ile Whatsapp alma

Sahte numara ile Whatsapp alma

Evet sevgili arkadaşlar bu makalemde sizlere sahte numara ile Whatsapp

Ramazan AYDIN0 Yorum4 Kasım 2017
japonca nasıl öğrenebilirim

japonca nasıl öğrenebilirim

Evet arkadaşlar bu makalemde size Japoncayı hızlı şekilde nasıl öğrenebileceğinizi

Ramazan AYDIN2 Yorum29 Ağustos 2017
Ramazan AYDIN
Aleyküm selam tam olarak bir şunu olurdun diye söylemem mümkün değil. Mesleğine göre bir görev verirler. Veya Şoför yapabilirler.…
Muhammed
Selamünaleyküm abim. Abi ben evliyim ve evin tek erkek çocuğuyum. 94 doğumluyum. 179 boy ve 110 kiloyum. Askere gideceğim nisanda…
keyifle.net
gayrimeşruluğu tasvip etmiyorum. evet her zaman yeraltı siteler olacak. ülkemizde de olacak. bununla birlikte ,insanların dürüst ve sağlıklı yollardan eğitimlerini…
barisct
Donanım haberde zamanında vakit geçirdiğimi hatırlamakla beraber keyifli bir ortamı olduğunu belirtmekten memnuniyet duyarım.
Hasan Demirez
Ülkemizde çaydan sonra en çok tüketilen içeceklerden biridir. Severek ve zevkle tüketiyorum. Bilgilendirme için teşekkürler..

Reklamlar2