Web Tasarım

Deep web site kurma

Reklamlar

Deep web sitesi nasıl açılır. Bu makalemde sizlere deep web sitesi kurmayı anlatacağım. İnternette hiç detaylı anlatım bulamadım ben bari anlatayım dedim. Deep webe girmek ve deep web sitesi açmak yaşa dışı bir şey yapmadığınız takdirde tamamen yasaldır. Ne tarz site kurduğunuza ve ne tarz sitelere girdiğinize göre değişir. Yasa dışı bir şey yapmadıktan sonra deep webe girdin diye yada deep wep sitesi açtın diye eve polis gelmez.  Ben bu makaleyi sadece eğitim amaçlı yapıyorum. Yasa dışı site kurmanızı kesinlikle tavsiye etmem ve sorumluluk kabul etmem. Tüm sorumluluk siteyi kurandadır.

Deep web sitesi nasıl kurulur

Öncelikle bir deep web sitesi kurmamız için gerekli malzemeleri sayalım.

bir adet sunucu veye internete bağlanan kişisel bilgisayar.

Wampserver programı

Tor browser

Simdi gerekli programları indirdiyseniz kuruluma geçelim.Ben örnek olarak wordpress kuracağım ama aynı yöntem ile istediğiniz scriptiyi kurabilirsiniz. Öncelikle Wampserveri kuralım. Daha sonra kurulu değilse Tor browseri kuralım. Simdi tarayıcınızın adres kısmına localhost:80 yazınız. Daha sonra sanal host ekle yazan yere tıklayınız.

Daha sonra açılan sayfayı resimdeki gibi dolduralım

deepweb sitesi nasıl açılır

Simdi gelelim tor ile yapılacak ayarlara torun kurulu olduğu dizine giriniz. Tor Browser\Browser\TorBrowser\Data\Tor

Dizinin içinde torrc diye bir dosya olacak o dosyayı bir not defteri ile açalım.

Not defreri ile açtıktan sonra en sonuna kendinize göre editleyip şu kodu ekleyiniz.

Reklamlar

HiddenServiceDir C:\Users\kullaniciadi\tor_service
HiddenServicePort 80 127.128.1.1:80
UseBridges 1

Resimdeki gibi

deep web hosting

Daha sonra kaydede basmadan evvel :\Users\kullaniciadi\ klasörüne girelim içinde tor_service adında klasör yoksa siz oluşturun daha sonra not defterini kaydedin. Varsa hiç bir şey yapmadan kaydedin. Not defterini kaydettikten sonra otomatik olarak :\Users\kullaniciadi\tor_service nin içine 2 adet dosya kaydedilecek. Hostname yazan dosyayı not defteri ile açalım. İçinde .onion uzantılı bir url yazacak işte o url sizin deep web sitenizin linki.

onion domain alma

Simdi her şey hazır sitemize nasıl scripti kuracağız onu anlatacağım. Öncelikle wordpress yada herhangi bir scripti indirip daha önce belirlediğimiz. C:/wamp/www/project/deepwebsitem Dizinine scipti dosyalarını atalım

deep web domain alma

Daha sonra localhost/phpmyadmin adresine girelim kullanıcı adı root sifre yok bir db oluşturalım

daha sonra .onion uzantılı deep web sitemize bir tor yardımı ile girelim. Sizden oluşturduğunuz db bilgilerini isteyecek onları girip kurulumu yapalım deep web siteniz hazırdır ama sakın olaki yasa dışı işlerde kullanmayınız.

Reklamlar

7 thoughts on “Deep web site kurma

 • gerçekten son zamanlarda gördüğüm en açıklayıcı yazı diyebilirim emeğinize sağlık

  Yanıtla
 • gayrimeşruluğu tasvip etmiyorum. evet her zaman yeraltı siteler olacak. ülkemizde de olacak. bununla birlikte ,insanların dürüst ve sağlıklı yollardan eğitimlerini tamamlamaları, helal kazanç elde etmeleri, insanların emeklerini gayrimeşru yollardan sömürmemeleri yönünde telkin edilmeleri daha iyi olacak.

  Yanıtla
  • Ramazan AYDIN

   ilginiz için teşekkürler efendim

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: