Sponsor

Pierre Cardin Üyelik Nasıl Yapılır

Reklamlar

Pierre Cardin 1950’li yıllarda kurulmuş olup,  farklı ve daima kabul gören tasarımlarıyla moda dünyasına yön veren kurulduğundan bu yana başlattığı akımlarla ilklere imza atan alanında lider bir firmadır. Başlattığı akımların etkisi günümüzde devam etmektedir. Tayt, vatka ve maksi palto hazır giyime Pierre Cardin tarafından sunulmuştur ve bugün hala kullanılmaktadır. Sadece hazır giyimle sınırlı kalmayan marka mobilya, mücevher, aksesuar ve parfüm gibi alanlarda da dünyanın bir çok ülkesinde tanınmıştır. 93’te Türkiye ile tanışan firma erkek hazır giyim de kalite ve rahatlığı üstün tasarımı ve uzun yılların ustalığı ile buluşturarak stil sahibi erkeklerin moda konusunda tercihleri olmuştur.

Reklamlar

Ev hanımı, emekli, çalışan yada çalışmayan ek gelir isteyen herkes Pierre Cardin üyelik için başvuruda bulunabilir gecelik tayt külotlu çorap korse babydolller erkek ve çocuk iç giyim ürünlerini yüzde elli karla satabilir. Üyelik ve satış için herhangi bir eğitim sermaye ya da yabancı dil bilgisine gerek yoktur. Satış yapmak ve para kazanmak istemeniz yeterli olacaktır. Herkesin iç giyim ve çoraba ihtiyacı vardır, her kesimden müşteri edinebilirsiniz. Elde ettiğiniz gelirle kozmetik ihtiyacınızı, çocuğunuzun oyuncak giderini, hobi için ayıracağınız bütçeyi ya da evinizin mutfak giderlerini karşılayabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı da çok uygun bir fiyata elde edebilirsiniz. Üyelik için formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Pierre Cardin dünyasıyla tanışmak için üyeliğinizi başlatmanız ve sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Pierre Cardin üye ol formunu doldurduğunuzda sırada sipariş verme adımı gelmektedir. Siparişinizi verdiğinizde iki yada üç gün içinde siparişiniz elinize geçer ve gelen kargo görevlisine ödemenizi yaparsınız. Ödeme yalnızca ürünlerin ücreti olup herhangi bir depozito üyelik ücreti talep edilmez. Size düşen sadece satış yapmak ve para kazanmak, kar elde etmek olacaktır.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: